PON - PT: 8:00 - 18:00,  SOB: 9:00 - 13:00, interhold.pl@gmail.com

Kup opony online: PunktOpon.pl

Chcesz umówić się na wymianę? zadzwoń: 81 30 70 715       Chcesz kupić nowe opony? zadzwoń: 536 70 70 10

Najlepszy Serwis Opon

w regionie

Ocena 4,8 na podstawie ponad 180 opinii w Google

ZOBACZ OPINIE O NAS
Serwis Opon

wymiana, usługi wulkanizacyjne

Sprzedaż Opon

nowych i używanych

Felgi

prostowanie i renowacja

Firma Interhold istnieje na rynku od 10 lat. Przez cały ten okres zajmujemy się wyłącznie wąską specjalizacją dotyczącą opon i felg. Pozwala nam to na fachowe doradztwo w doborze odpowiednich opon do pojazdu pod kątem parametrów i stopnia użytkowania.

Nasi pracownicy systematycznie podnoszą swoje kwalifikacje poprzez udział w szkoleniach i eventach branżowych. Dzięki wizytom w fabrykach poznajemy procesy technologiczne produkcji, co pozwala nam lepiej poznać cały cykl życia opony. Bierzemy czynny udział w międzynarodowych targach oponiarskich. Doświadczenie zdobyte przez te wszystkie lata sprawia, że do  pracy podchodzimy z pasją i zaangażowaniem. 

W ofercie posiadamy tysiące opon dostępnych od ręki, we wszystkich popularnych rozmiarach. Klient przed zakupem może fizycznie przekonać się o jakości oferowanych przez Nas towarów. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem najwyższej jakości opon światowych producentów takich jak Bridgestone, Hankook, Goodyear.
Odbiór osobisty możliwy jest w siedzibie firmy, a składając zamówienie on-line skracają Państwo czas oczekiwania do minimum.

Nasze usługi nie ograniczają się tylko do sprzedaży, ale również na co dzień zajmujemy się szeroko pojętym serwisem tak opon jak i felg tj. naprawa, montaż, wyważanie, programowanie TPMS, prostowanie i renowacja felg.