PON - PT: 8:00 - 18:00,  SOB: 9:00 - 13:00, interhold.pl@gmail.com

Kup opony online: PunktOpon.pl

Przegląd i naprawa elementów silnika

Silnik to „serce” każdego samochodu, dlatego nie warto bagatelizować sygnałów, które świadczyłyby o jego poprawnym działaniu. Bardzo często awarie w obrębie jednostki napędowej objawiają się problemami przy uruchamianiu auta, częstym gaśnięciem pojazdu, podwyższonym spalaniem paliwa lub wyciekami oleju silnikowego. Jeśli więc pojawiają się powyższe problemy lub na desce rozdzielczej zapali się sygnalizująca te kłopoty kontrolka, to warto udać się do InterHold i przeprowadzić przegląd i naprawę silnika.

Na miejscu nasi mechanicy posiadający doświadczenie w pracy z różnymi typami jednostek napędowych zadbają o szczegółową i kompetentną obsługę w tym zakresie. W przypadku wykrycia nieprawidłowości, wynikających ze zużycia lub zepsucia podzespołów dokonujemy ich renowacji bądź wymiany, wykorzystując części oryginalne oraz wysokiej klasy zamienniki. W ramach prowadzonych przez nas usług w zakresie przeglądu i naprawy silnika oferujemy:

  • wymianę świec zapłonowych
  • wymianę wtryskiwaczy
  • wymianę filtru oleju i filtru powietrza
  • wymianę paska klinowego

Regularne przeglądy silnika są podstawą bezpiecznej i bezawaryjnej eksploatacji samochodu. Jeśli więc zauważą Państwo jakiekolwiek sygnały, świadczące o nieprawidłowym działaniu jednostki napędowej, to warto zwrócić się o pomoc do fachowców z InterHold. Do naszego serwisu zapraszamy kierowców ze Świdnika, Lublina, Felina, Kalinówki, Łęcznej, Turki i okolic.