PON - PT: 8:00 - 18:00,  SOB: 9:00 - 13:00, interhold.pl@gmail.com

Kup opony online: PunktOpon.pl

Przegląd i naprawa układu kierowniczego

Układ kierowniczy to jedne z ważniejszych elementów samochodu, którego sprawność wymiernie wpływa na bezpieczeństwo jazdy. Dlatego też nie wolno ignorować nawet najdrobniejszych nieprawidłowości w jego obrębie. Co może sygnalizować wątpliwy stan techniczny układu kierowniczego? Przede wszystkim pogarsza się ogólna sterowność auta, która wpływa na jego swobodne prowadzenie. Kolejną oznaką jest opór przy skręcaniu – każde współczesne auto jest wyposażone we wspomaganie kierownicy, które ułatwia jego manewrowanie, więc bardzo łatwo rozpoznać, kiedy dochodzi do jego usterki. Zapewne nie ostatnim, ale równie ważnym sygnałem, którego nie należy bagatelizować jest niepokojący hałas, dobiegający z okolic układu kierowniczego.

Niezależnie od przyczyn z każdym problemem warto udać się do InterHold, gdzie przeprowadzamy przegląd i naprawę układu kierowniczego. W naszym serwisie wykonujemy:

  • wymianę płynu wspomagania kierownicy
  • naprawę wspomagania kierownicy
  • wymianę drążka kierowniczego
  • wymianę końcówek drążków kierowniczych
  • naprawę i wymianę zwrotnicy koła


Usterki układu kierowniczego zazwyczaj nie powstają nagle, więc zawsze znajdzie się czas na odpowiednią reakcję. Gdy tylko zauważą Państwo jakiekolwiek usterki wpływające na jego działanie, to szybko należy pojawić się ze swoim autem w naszym serwisie. W InterHold zdiagnozujemy i naprawimy każdą niesprawność układu kierowniczego.
Do skorzystania z naszych usług zachęcamy przede wszystkim kierowców ze Świdnika, Lublina, Felina, Kalinówki, Łęcznej, Turki i okolic.